Manicure hybrydowy

Więcej zdjęć na stronie FB Kliknij tutaj

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny lakier utwardzany pod lampą UV. Łączy on właściwości żelu UV i lakieru do paznokci. Wykonany zabieg pozwoli cieszyć się pięknymi paznokciami nawet do 3-4 tygodni.
To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na pielęgnację paznokci i nie są zdecydowane na stylizację żelową lub tipsy.

W wyniku zabiegu parafinowego skóra dłoni jest w wyczuwalny sposób bardziej miękka, jędrna i nawilżona. Jest to zasługa parafiny, która idealnie poprawia kondycję przesuszonej, szorstkiej skóry. Rozgrzewająca kąpiel parafinowa skutecznie usprawnia krążenie, rozluźnia mięśnie i łagodzi bóle stawów.
Parafina opóźnia procesy starzenia się skóry, rozjaśnia przebarwienia, łagodzi podrażnienia i stany zapalne. Poprawia krążenie i wzmacnia tkankę łączną. Doskonale wpływa na zniszczone, rozdwajające się i łamliwe paznokcie, regeneruje i odżywia również skórki po zabiegach stylizacji paznokci. Nakładana na ciepło wpływa leczniczo także na kości i bolące stawy, daje ukojenie przy bólach reumatycznych. Aromatyczny zapach parafiny działa relaksująco oraz odprężająco.Zabiegi polecane są głównie osobom, których skóra jest bardzo sucha, szorstka, popękana i zniszczona.